ProAge

Oficjalna strona zespołu ProAge

Płyta „4.wymiar”

„4.wymiar” w wersji winylowej już dostępny! Teraz utwór tytułowy w wyczekiwanej polskiej wersji językowej. Układ płyty i jej zawartość są nieco odmienne od wersji CD. Zatem posiadanie obu wersji płyty jest bardzo wskazane. Zamówić płytę można bezpośrednio u nas, via email proage.official@gmail.com lub poprzez komunikator na naszym profilu FB. Zapraszamy!

„4.wymiar” to trzecia, płyta zespołu ProAge. Premiera płyty — 29 styczeń 2021. Podobnie jak w przypadku płyty poprzedniej, „MPD”, i ta płyta ma swój temat przewodni, tym razem jest nim czas. W przeciwieństwie jednak do płyty poprzedniej, nie jest ona koncept-albumem, a temat przewodni pojawia się w niektórych utworach wprost, a w niektórych tekstach jest bytem nieco efemerycznym.

Płyta została nagrana w odnowionym składzie, za bębnami zasiadł Bogdan Mikrut a do składu dołączył saksofonista, Mariusz Rutka. Płyta została nagrana w Epicentrum, pod uważnym okiem Janka Mitoraja, który zagościł na płycie również jako muzyk, grając energetyczną solówkę w utworze „Wyspa czasu”. Na płycie usłyszymy również, zagrane przez Małgosię Łydkę, piękne dźwięki fletu poprzecznego. Tytułowy utwór płyty, „4th Dimension” otrzymał tekst w języku angielskim, którego współautorem jest Mike Kwiecien.

Płyta zyskała bardzo przychylne opinie recenzentów.

Chcę zamówić płytę…

Lista utworów

1. SYSTEM, 04:50
2. W CIENIU IZOLACJI, 04:52
3. CZŁOWIEK Z WYSOKIEGO ZAMKU, 08:10
4. SENSORIUM, 03:34
5. 4TH DIMENSION, 28:53
6. WYSPA CZASU, 07:11

Zwiastun płyty

Utwór tytułowy

System — utwór otwierający album

Zobacz wszystkie płyty…

© 2024 ProAge

Theme by Anders Norén